Tým

Přidejte se do sehraného týmu odborníků a skvělých lidí.

Náš tým tvoří profesionálové ve svém oboru a především skvělí lidé, kteří se respektují a navzájem se podporují.

Jsme k sobě upřímní a můžeme se na sebe naprosto spolehnout. Když něco nevíme, nebojíme se zeptat zkušenějšího kolegy a nechat si poradit, protože vzájemná pomoc je základem pro zvyšování profesních znalostí, osobní růst a úspěch celé firmy.

Více informací naleznete zde

Kariérní postup

Z asistenta na partnera, vaše kariéra má u nás dveře otevřené

Jak úspěšná bude vaše kariéra, záleží jen na vaší iniciativě a schopnostech.

Jako nový zaměstnanec se od prvního dne zapojíte do každodenní práce. Získáte tak know-how potřebné pro poradenství a audit společností různých velikostí.

Můžete se opřít o znalosti a zkušenosti svých kolegů včetně těch ze zahraničních poboček. Získáte znalosti, které potřebuje daňový poradce, auditor či podnikový poradce. Vaše kariéra může začít.

Více informací naleznete zde

Profesní rozvoj vzdělávání

Podpoříme vás ve vašem profesním rozvoji a růstu

Investice do vzdělání a odborného růstu našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Každý rok vám nabídneme pravidelná školení věnující se novelám zákonů a novinkám v oboru, semináře, workshopy a odborná fóra v celkovém rozsahu 2 – 3 týdnů.

Školení organizují specialisté z TPA, kteří jsou špičkami ve svém oboru, přednášejí na univerzitách publikují články v odborných časopisech. V jejich čele stojí Ing. Jana Skálová – partnerka společnosti, která je výraznou mediální tváří skupiny TPA a garantem kvality našeho vzdělávání.

Více informací naleznete zde