Náborový proces

 Vše začíná zasláním životopisu. Výběrová řízení jsou obykle vícekolová a v závislosti na pozici zahrnují následující kroky.

 

ŽIVOTOPIS

Životopis

 

     V sekci Volné pozice naleznete aktuálně otevřené pozice. Zde vyplníte stručný dotazník, přiložíte svůj motivační dopis a životopis. Předvýběr kandidátů provádíme na základě zhodnocení jejich zkušeností a schopností uvedených v životopise.

 

 

 

 

INTERVIEW S PERSONALISTKOU

Test

 

 

Prvním krokem výběrových řízení bývá zpravidla stručné interview s personalistkou. Dále absolvujete písemné testy, abychom si ověřili vaše znalosti z cizích jazyků, odborných oblastí (účetnictví, daní) a práci na počítači.

 

 

 

POHOVOR

 Pohovor

 

  Po úspěšném absolvování testů budete telefonicky pozváni k osobnímu pohovoru s manažerem a případně i s partnerem společnosti.

 

 

 

 

NÁSTUP

Nástup

 

 

Posledním a neméně důležitým krokem je dojednání podmínek pracovního poměru. Pak již následuje podepsání pracovní smlouvy a nástup do zaměstnání.

 

 

 

 

 

Pokud jste nenašli žádnou vhodnou pozici a máte chuť pracovat u TPA, máte možnost zaslat nám životopis přes odkaz „Spontánní reakce“ s uvedením oblasti, o kterou máte zájem.

Více informací o volných pracovních pozicích najdete zde.