Badmintonový turnaj

TPA PRAGUE OPEN 2022 – MIXED DOUBLES

Na konci října se uskutečnil další badmintonový turnaj série TPA PRAGUE OPEN. Tentokráte se jednalo o turnaj smíšených párů, přičemž kromě zaměstnanců českého TPA se klání zúčastnilo též 7 zahraničních párů, konkrétně ze Slovenska a Rakouska. Čeští reprezentanti však hájili své barvy příkladně a nejlépe ze zahraničních hostů se umístili Bohuš Kočtúch s Natálií Fazekašovou na sedmé příčce.

Medailové pozice tak obsadili reprezentanti pražské kanceláře – z bronzové medaile se radovali Luboš Balek s Terezkou Silvestrovou, kteří po více jak hodinové bitvě podlehli v semifinále 3:2 na sety do té doby zcela suverénní dvojici Tomáš Podškubka & Betka Danová. Ti pak ve finále zdolali již celkem hladce Martina Rovného s Bárou Slukovou 3:0 a radovali se ze zaslouženého vítězství.

Většina sportovců se následně přesunula do osvědčené Hajnovky, kde zhodnotili své výkony a spřádali badmintonové plány pro aktuální sezónu. Další turnaj dámských a pánských párů nás totiž čeká již na jaře, a na to začít s tréninkem není nikdy moc brzy…

 

Jaké máme volné pozice