O nás

O nás

NÁŠ PŘÍSTUP

FACE TO FACE BUSINESS

To je naše moto, kterým žijeme a řídíme se jím každý den.

Pouze ti, kdo věnují všem klientům maximální péči a každý projekt řeší naplno, najdou ta nejvhodnější řešení.
Našimi nejdůležitějšími nástroji nejsou kalkulačky, tabulky ani nejnovější technologie. Dáváme přednost ostřížímu zraku, jemně vyladěnému sluchu, citlivému nosu a upřímnému rozhovoru.

Zjistit více

SLUŽBY

Klientům poskytujeme kompletní servis

Našim klientům poskytujeme kompletní servis v oblasti daňového poradenství, účetnictví, mzdového účetnictví, auditu, valuation advisory a corporate finance.

Zjistit více

FIREMNÍ KULTURA

Dbáme na týmovost a individuální přístup

Naším posláním je přinášet našim klientům jistotu těch nejlepších řešení. A díky jedinečnému osobnímu přístupu a týmu odborně zdatných a motivovaných poradců se nám daří naše poslání úspěšně naplňovat.

Dodržujeme firemní hodnoty a etický kodex
Nejsou to pro nás jen prázdné fráze. Jsou to důležitá pravidla a principy, které jsou protkány celou naší společností, která nám pomáhají dělat Face to Face Business.

Naše hodnoty:

Zjistit více

TÝM

Přidejte se do sehraného týmu odborníků a skvělých lidí.

Náš tým tvoří profesionálové ve svém oboru a především skvělí lidé, kteří se respektují a navzájem se podporují.

Jsme k sobě upřímní a můžeme se na sebe naprosto spolehnout. Když něco nevíme, nebojíme se zeptat zkušenějšího kolegy a nechat si poradit, protože vzájemná pomoc je základem pro zvyšování profesních znalostí, osobní růst a úspěch celé firmy.

Zjistit více
INTUICE

INTUICE

Našimi nejdůležitějšími nástroji nejsou kalkulačky, tabulky ani nejnovější technologie. Dáváme přednost ostřížímu zraku, jemně vyladěnému sluchu, citlivému nosu a upřímnému rozhovoru. Věříme, že to je nejlepší cesta k poznání a pochopení našich klientů, která vede k jejich spokojenosti a dlouhodobému úspěchu.

DŮVĚRA

DŮVĚRA

Věříme, že to je nejlepší cesta k poznání a pochopení našich klientů, která vede k jejich spokojenosti a dlouhodobému úspěchu.

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Daně jsou hluboké a široké jako oceán. Pro bezpečnou navigaci je důležitá precizní analýza detailu a schopnost vidět věci v širších souvislostech.

ÚČETNICTVÍ

ÚČETNICTVÍ

Účetnictví je o číslech a přesnosti, o trpělivosti a logice. O znalosti práva a byznysu klienta, o rychlosti i umění naslouchat. My počítáme, klient podniká.

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

Včasné vyplacení mzdy je základním kamenem dobrého vztahu zaměstnance a zaměstnavatele. Toho jsme si plně vědomi, proto vypočteme mzdy vždy přesně, nestranně, diskrétně a včas.

AUDIT 

AUDIT 

Audit nejsou jen čísla, může to být i velké dobrodružství.  Objeví-li se nesrovnalosti, poradíme, jak je odstranit. Pomůžeme tak do budoucna předejít neočekávaným překvapením.

VALUATION ADVISORY

VALUATION ADVISORY

Vždy existuje více řešení - my navrhujeme ta optimální. Hodnotu firmy můžeme správně  stanovit jen tehdy, pokud dobře rozumíme klientovu byznysu.

Vysoká odbornost, znalosti a chuť se neustále zlepšovat je základním předpokladem pro dosažení skvělých výsledků, ať už děláte cokoli. Dbáme na to, aby odbornost našich zaměstnanců a kvalita výstupů byla na špičkové úrovni.

Respektování našich klientů, partnerů i spolupracovníků je prvním krokem k jejich poznání a pochopení. Proto považujeme naslouchání a osobní kontakt za nepostradatelný jak pro spolupráci v týmu tak pro podávání těch nejlepších výsledků.

Nic neskrýváme a vždy jednáme s každým narovinu. Nic nezamlčujeme ani nekličkujeme a to samé vyžadujeme od svých partnerů a klientů. Pouze když si společně nalijeme čistého vína, můžeme najít to správné řešení.

Když něco slíbíme, tak to splníme. Slova jako pravdomluvnost, čestnost, nebo slib potvrzený podáním ruky pro nás nejsou jen prázdnými výrazy a gesty. Proto jsme to nejdůležitější sepsali do našeho Morálního kodexu, který musí naplňovat každý z nás.

Záleží nám na tom, jak působíme na své okolí. Jako jednotlivci i jako firma se snažíme být prospěšným členem společnosti, který dokáže podpořit a pomoci ostatním, nebo i ocenit přínos druhých.

TÝM

TÝM

Události

Jarní večírek

25. 5. 2024 se uskutečnil jarní večírek v Zámku St. Havel ve znamení Royal Garden party. Užili jsme si sportovní podvečer, výborné jídlo a v…