Nejžádanější zaměstnavatel v daních

TPA, přední česká poradenská společnost, se stala již po páté Nejžádanějším zaměstnavatelem v oblasti daní v soutěži Daňař & Daňová firma roku 2021. V rámci této soutěže se však nejednalo o jediné ocenění, které TPA získala. Další úspěchy společnosti podpořila Jana Skálová prvním místem v kategorii Daňová osobnost roku za komerční daňovou sféru a Jiří Hlaváč, který se stal Daňovou hvězdou roku v kategorii PŘÍMÉ DANĚ.

Soutěž Daňař & Daňová firma roku společnost TPA vyhrála několikrát již v minulosti. Konkrétně v letech 2013, 2015, 2017 a 2018. „Toto ocenění je pro nás velmi prestižní a máme z něj upřímnou radost. Jsme poradenská firma a lidé jsou pro nás to nejdůležitější aktivum. Proto nás moc těší, že máme jako zaměstnavatel dobré jméno a věříme, že našim zaměstnancům poskytujeme možnost sebeuplatnění, že je práce v TPA těší a dává jim smysl. Chtěl bych tímto poděkovat všem našim kolegům za pozitivní a konstruktivní postoj v dnešní nelehké době a jménem TPA jim přeji jen to nejlepší.“ sdělil své první dojmy Petr Karpeles, managing partner TPA.

Krásnou skleněnou plaketu si odnesli také partnerka Jana Skálová a partner Jiří Hlaváč.

Více informací o ocenění – https://www.tpa-group.cz/cs/nejzadanejsim-zamestnavatelem-v-danich-je-jiz-po-pate-spolecnost-tpa-oceneni-ziskala-v-soutezi-danar-danova-firma-roku/

Jaké máme volné pozice